הרשמה לאתר

בתי כנסת

בתי כנסת

איחוד בתי הכנסת הקהילתיים לארגון גג אחד חזק תחת הפורום הדתי לאומי הארצי

אנו מרכזים בפורום זה את אינדקס בתי הכנסת הגדול. אינדקס זה יכלול את כל בתי הכנסת ברחבי הארץ ויאפשר לכל בית כנסת לפתוח מיניסייט בו יוכל להוסיף את הפרטים הספציפיים המתאימים לו. כמובן שהאינדקס ירכז פרטים טכניים כמו כתובת בית הכנסת, זמני תפילה ותוכניות שיעורים ובנוסף ניתן יהיה להוסיף פרטים רבים רלוונטיים כמו אופי הקהילה וכן כל דבר שמעניין ורלוונטי לידיעת הציבור אודות בית הכנסת.

כל בית כנסת שמכניס את עצמו למאגר נכנס באופן אוטומטי לפורום ויכול לקבל הטבות שונות לקהילה ומידע נוסף אודות גיוס תרומות וכן מידע על הנחות שונות שניתן לארגן לטובת הקהילה.

בית כנסת תמונה ליאור

אנו יודעים כמה חשוב לרכז את כל הפרטים אודות בתי הכנסת השונים ברחבי הארץ. דבר זה יוכל להיות לעזר רב לקהילה הדתית לאומית וכן לשאר המגזרים המעוניינים להתפלל בבתי הכנסת

מטרת הפורום הוא לאגד את כל בתי הכנסת באינדקס בתי הכנסת גדול כך שנוכל לתקשר בנינו ולקיים שתופי פעולה שונים בין בית כנסת לבית כנסת ככול שהקהילה הדתית לאומית תהייה מאוחדת נוכל לפעול יחד להצלחתנו .

מאגר זה יועיל רבות גם לבעלי תשובה או לחילונים המעוניינים להגיע לתפילה בשבת או ביום חול, אך חוששים לעשות את הצעד הראשון ואינם יודעים את מי לשאול. בנוסף, רבים מכירים את המצב בו אתה נמצא בעיר זרה ועוד רגע שקיעה אך לא התפללת מנחה ולמען האמת, אין לך מושג איפה נמצא בית כנסת עם מניין ברדיוס הקרוב.

אינדקס בתי הכנסת הגדול הוא אינדקס שאין כמותו בארץ ופעמים רבות עולה הצורך באינדקס כזה המרכז את כלל המידע על בתי הכנסת בארץ לצד מידע וטלפונים חיוניים ליצירת קשר מול הגבאי , תמונות של המקום , חיבור בעזרת ניווט לכתובת הבית הכנסת להגעה בקלות , מידע על שעות התפילה וכן על פעילויות ואירועים הייחודיים לקהילה זו . אינדקס בתי כנסת הוא נוח ושימושי לטובת הציבור הדתי ויכול לעזור לאנשים רבים להתמצא בקלות בערים השונות ולמצוא את בית הכנסת המתאים להם .

קהילת יעקב - רחובות

קהילה של צעירי משה"ב השכונה למרגלות הבית כנסתהמקום התחיל כקהילה…

בית הכנסת רמב"ם כפר אברהם

בית הכנסת הוותיק בכפר אברהם המציע שפע של פעילויות תורניות.…