הרשמה לאתר

אירוע ההתייחדות לזכרו של אייל יפרח ז"ל

האירוע שהרטיט את הלבבות כולם התקיים לזכרו של איל יפרח הי"ד באולם לא נשארה עיין אחת יבשה, כל הקהל זכה להתייחד איתו ולצפות בו מחייך מבעד למסך ענק שניצב מעל הבמה סרטונים שונים בו הוא מנגן בגיטרה כולו מלא חיים עיניו מוארות וחיוכו כובש את הלב .

הערב נערך "ממשיכים בדרכו של איל" והתקיים בשיתוף עיריות פתח תקווה ואלעד ביוזמת הפורום הדתי לאומי האירוע הופק על ידי אשי הורוביץ ושיראל בליכר בהפקה מושקעת ומכובדת הכללה להקה גדולה וזמרים מהשורה הראשונה.

יפרח אירוע 1

כל האירוע הוקדש לאייל יפרח ז"ל יחד עם 2 חבריו גיל-עד שער ונפתלי פרנקל זיכרם לברכה,  נחטפו ונרצחו צעירים , הערב המכובד נערך בהיכל התרבות בפתח תקווה שיזמה את האירוע בשיתוף פעולה עם הפורום הדתי לאומי הארצי .

את ההיכל כבשו הקהל האוהב שבא לעטוף את משפחת יפרח באהבה ולזכות לשמוע מפיהם על האובדן הגדול .

הערב כולו לווה בסרטונים על אייל ז"ל לצד קטעי מוזיקה מרגשים בהופעת הזמרים ישי ריבו, ישי לפידות ודוד דאור, "צמד ילד", ולהקת אתניקס.

יפרח אירוע 2

את האירוע כיבדו נכבדי ציבור וקהל גדול בניהם בלטו ראשי העיר של פתח תקווה ואלעד, הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו ואמו של איל, איריס שעלתה פודיום ונשאה נאום מרגש בו הביטה לשמיים ודיברה לאייל על הכבוד הרב שחלקו לו .

"בערב מיוחד זה אני בוחרת לדבר אליך, בני אהובי איל", הוסיפה איריס בהתרגשות “אני אוהבת אותך כל כך ומתגעגעת אליך. לשמוע אותך מנגן ושר, לראות אותך מחייך, להתבונן בעיניך הטובות. איל שלי, אתה כבר לא איתנו, אבל את רוחך הטובה שהאצלת עלינו אני מבטיחה לך, לא נוותר, לא נכנע, מתוך הקושי, מתוך הכאב, אנו בוחרים להמשיך".

"נמשיך בדרך שלך", הוסיפה בנחישות “בדרך שאתה התחלת. אנו נמשיך להאבק כמו שאתה נאבקת על חייך. תודה לך, בן יקר שלי – שהארת לנו את הדרך, ולימדת אותנו אהבה ואחדות מהי. תודה שאתה נותן לנו את הכוח להמשיך ולצעוד בגבורה במסע החיים"

יפרח אירוע 3

את האירוע סיקרו אתר החדשות בשבע היכנסו לראות את הסרטון ובו נאום איריס יפרח ——>

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/293369

"אביו אורי יפרח הסביר מדוע נבחר הערב להיות ערב של שירה ומזמורי נשמה ? איל אהב מאוד מוזיקה", סיפר אורי יפרח, "הוא שר וניגן הרבה והערב הזה הוא חלק מההמשך שלו, מהמוזיקה שלו שהוא כל כך אהב".

יהיה זכרו ברוך