הרשמה לאתר

הפורום הארצי נרתם לפעילות קרוב ללב

ארגון קרוב ללב והפורום הדתי לאומי משתפים פעולה בפרויקט יחודי שמטרתו קירוב לבבות"קרוב ללב" בין שכנים דתיים לחילוניים המתגוררים יחד
בערים שונות ובנסיבות אחרות לא היו נפגשים הארגון קרוב ללב מספק ערכות המוענקות לשכנים החילונים באהבה משהכנים הדתיים וכך נפתחת דלת לשיחה והכרות קרובה – קירוב לבבות אמיתי , הפורום הדתי לאומי הארצי ביוזמת יו"ר הפורום נחי אייל הצטרף לגיוס מתנדבי וחברי הפורום בערים השונות יחלקו ערכות חגיגיות בחסות ארגון קרוב ללב הפועל לאורך השנה ליצירת מפגשים בין שכנים דתיים וחילונים סביב חגי ישראל .
לדבריו "הערכות חולקו במגמה לחבר ולחזק את הקשר בין תושבים ושכנים דתיים וחילוניים ולחזק את הקהילתיות. כי כולנו עם אחד"
המטרה היא להפעיל את המיזם לאורך לאורך כל השנה בחגי ישראל ולחלק את הערכות ברחבי הארץ תוך שימוש בכוח ההתנדבות הגדול של הפורום.
שיתוף הפעולה הושק ביום העצמאות הזה בהצלחה אדירה . רבים מחברי הפורום בארץ גייסו מתנדבים והפעילו את המיזם בעירם שלה כל יו"ר פורום בעיר שלו ארגן קבוצות מתנדבים ושיצאו לחלק חיוך ואחוות אחים לשכניהם .
כבר ביום הזיכרון ויום העצמאות הזה חולקה ערכה מושקעת הכולת נר זיכרון, דגל ישראל ומגנט למקרר.

מודעה קרוב ללב

ליאור ניצן יו"ר רחובות סיפר בהתרגשות על המיזם ותגובות החמות של המשפחות והמתנדבים " שמחתי ובירכתי על שיתוף הפעולה בפרויקט הנפלא במטרה ליצור קירוב ודיבור בין שכנים דתיים וחילונים, אנחנו כל יום רואים את השכנים שלנו, פוגשים אותם בסופר ברחוב, בגינה, ולעולם לא יצא לנו לדבר איתם להכיר אותם, זו ההזדמנות לקירוב לבבות אמיתי, ואין מתאים יותר לקראת יום העצמאות, להתחיל ליצור פה חברה מאוחדת מלוכדת ,שכלנו עם אחד, חילונים ודתיים אני גאה להוביל את המיזם בעיר רחובות "
המיזם ממשיך לקראת החג הבא שהוא חג שבועות בו מקווה יו"ר הפורום הדתי לאומי הארצי נחי אייל להגיע לעוד מתנדבים שיפיצו את הערכות .

להצטרפות למבצע פנו עוד היום ליור הפורום בישובכם וקחו חלק בעשיית טוב למען החברה בישראל.